قوانین و شرح فعالسازی پکیج های ویدیویی:

۱. هر پکیج فقط بر روی یک موبایل اندروید و کامپیوتر ویندوز فعال می شود. (نسخه وب و پی دی اف) ارائه نمی گردد.

۲. با تغییر ویندوز و یا حذف اپ و یا ریست و فلش موبایل، لایسنس از بین می رود و بایستی برای فعالسازی لایسنس جدیدی را تهیه کنید که مبلغ آن 99 هزارتومان می باشد.

۳. به هنرجویان عزیز فقط تا سه مرتبه و تا ۵ سال بعد از خرید، لایسنس ارائه می شود. موعد هر کدام که سریع تر برسد. و بعد از تعداد و یا سال های ذکر شده، مجددا بایستی پکیج را با قیمت روز آن خریداری کنید.

۴. پکیج ها دارای ایدی ایدی پشتیبانی انلاین و آپدیت رایگان تا ۵ سال می باشند.

۵. باتوجه به هزینه های جاری، معادلات و شرایط کشوری، امکان تغییر این شروط و تغییر قیمت لایسنس ها می باشد.

 

قوانین و روند استفاده از گارانتی بسته های آموزشی:

شما تا 7 روز مهلت دارید که آموزش های ویدیویی را مشاهده کنید و در صورت نارضایتی باید در همان 7 روز گارانتی ، نارضایتی خود را اعلام و قبل از به اتمام رسیدن گارانتی 7 روزه، بایستی کد رهگیری پستی پکیج را برای ما ارسال کنید.

.

.

قوانین و شرح جزئیات برای بازگشت وجه:

1- درصورت نارضایتی از محصولات ویدیویی، حتما باید قبل از اتمام 7 روز، ناراضایتی خود را اعلام کنید

2- نهایتا 24 ساعت بعد از اعلام نارضایتی فرصت دارید که بسته ها را برای ما ارسال کنید و کدرهگیری را برای ما بفرستید. در غیر این صورت گارانتی باطل شده و مسئولیت ابطال گارانتی بر عهده ی هنرجو می باشد و نه گروه آموزشی.

  • اگر روز بعد از اعلام نارضایتی، روز تعطیلی رسمی بود، یک روز بعد از اتمام تعطیلی ها، فرصت دارید که بسته ها را ارسال و کدرهگیری پستی را برای ما /بفرستید.

2. در صورت خرید کتاب، در خواست لغو خرید را باید قبل از ارسال بسته اعلام بفرمایی و در صورت ارسال شدن کتاب، می بایست بسته را در ۲۴ ساعت بعد از تحویل مرجوع کنید و کدرهگیری پستی را به پشتیبانی گروه اموزشی در اینستاگرام یا تلگرام ارسال کنید. بسته ی آموزشی مرجوعی حتما باید به صورت سالم و تمام و کمال مطابق با همان مشخصاتی که خریداری شده، توسط هنرجو (اداره ی پست) به گروه آموزشی تحویل داده شود، در غیر اینصورت گروه اموزشی همیار مهندس، مسولیت در قبال بازگشت وجه، ندارد.

 

آیا برای بازگرداندن کتب و بسته های فیزیکی، هنرجو باید خسارتی پرداخت کند؟ 

محصولاتی که در قالب کتاب چاپ شده ارائه شده می شوند، گارانتی بازگشت وجه ندارند و در صورت موافقت مدیریت، هزینه ارسال و بسته بندی و… به مبلغ 50 هزارتومان، از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد.

 

شرایط واریز وجه به حساب هنرجو

بعد از تحویل بسته ی آموزشی مرجوعی به گروه آموزشی همیار مهندس، درصورت سالم بودن کتاب و دیسک و محتویات پکیج، در طی نهایتا 48 ساعت، وجه پرداختی هنرجو با کسر هزینه ی پستی بسته ی آموزشی، به شماره حساب و کارت اعلام شده توسط هنرجو، واریز می گردد.

در صوتی که پکیج های دانلودی را تهیه کرده اید، بایستی به پشتیبانی گروه ما دسترسی بدهید تا بتوانیم پکیج را بر روی سیستم شما غیر فعال کنیم.

بعد از غیر فعال کردن پکیج، هزینه پرداختی به حساب شما عودت داده خواهد شد.

اگر کتاب چاپ شده را تهیه کرده اید بایستی کتاب را برای ما ارسال کنید و در صورت سالم بودن کتاب، مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده خواهد شد.

ساعات کاری

  • 9 الی 14

آیدی تلگرام پشتیبانی

  • Archamagzing@