پاورپوینت کناف

کناف ( اطلاعات کامل همراه پاورپوینت)

پاورپوینت کناف

یکی از ساختارهای مناسب جهت اجرای اجزای غیر سازه ای مانند دیوارهای داخلی و خارجی،نماها و سقفهای کاذب،سیستمهای ساخت و ساز (Drywall Systems )  خشک می باشد.
ساختار کلی سیستم ساخت ساز خشک شامل صفحات روکش دار گچی و مقا طع فولادی سبک می باشد این صفحات به عنوان پوشش ومقاطع فولادی به عنوان زیر سازی عمل می نمایند.
صفحات روکش دار گچی در طی یک فرآیند به هم پیوسته تولید میشود . دو غاب گچی که مخلوطی از گچ استاکو، آب و سایر افزودنیهای مورد نیاز است پس از مخلوط شدن در مخلوط کن بوسیله خروجی های متعدد در روی کاغذ مخصوص پخش میشود . در این وضعیت کاغذ زیرین ، سطح رویی و کاغذ فوقانی ،سطح پشتی صفحات تولید شده را تشکیل میدهد . صفحه تولیدی با عبور از قطعات و مراحل مختلف دارای نوع لبه و ضخامت مورد نیاز خواهد شد .کاغذ رویی علاوه بر سطح بیرونی صفحه قسمت های دیگری نظیر لبه ها و بخش کوچکی از پشت صفحه را نیز میپوشاند .

بعد از شکل پذیری این صفحه نیز از تعدادی قطعات تنظیم کننده عبور کرده که در این مرحله ضخامت صفحات تعیین میشود .در مرحله برش نوار پیوسته صفحات تولید شده به طول های مورد نیاز و استاندارد برش داده شده و پس از آن به سمت کوره خشک هدایت و آب اضافی آن به آرامی تبخیر میشود . این صفحات پس از خشک شدن ، بسته بندی شده و به محل انبار یا پروژه حمل میشود.

 

فهرست اطلاعات فایل پاورپوینت

 

  • تاریخچه کناف
  • کناف چیست
  • صفحات روکش دار گچی
  • موارد استفاده کناف
  • نحوی اجرای کناف در هر فضا
  • معایب و مزایای کناف

 

 

این مطلب را بخوانید و بدانید: اطلاعات کامل و فایل پاورپوینت تری دی پانل ها 

 

ادامه مطالب …

 

همین  الان  می توانید فقط  با  وارد  کردن  ایمیل  خود  و  یا  ثبت نام  در  وب سایت  ما، فایل پاورپوینت کناف را رایگان دانلود کنید:

 

دانلود رایگان